מכון שמיעה מכבי

גם אם נראה לכם שהשמיעה שלכם טובה במאה אחוז, ייתכן מאוד שאתם טועים. יש מצבים בהם מומלץ להגיע לבדיקת שמיעה באופן שגרתי, כמו למשל בעבודות רועות או בגלל בעיה ידועה שעלולה להחמיר, אך יש גם כמה תסמינים שיכולים לסמן לכם שבדיקת שמיעה היא דבר נחוץ. את הבדיקה תבצעו במכון שמיעה מכבי וזה הזמן להבין מתי צריך להגיע אליו ואיך לבחור אותו נכון.

מכון שמיעה מכבי

מה מבצעים במכון שמיעה מכבי?

במכון שמיעה מבצעים שלל רחב של פעולות ולא רק את בדיקת השמיעה עצמה. את ההפניה למכון השמיעה תוכלו לקבל מרופא המשפחה אך אפשר גם לפנות אליו באופן עצמאי ולעבור את כל שלבי הטיפול. מעבר לבדיקות השמיעה המגוונות שיש במכון, שמתאימות גם למבוגרים, גם לילדים ואפילו לתינוקות, תוכלו לקבל הסברים מלאים מהצוות היכן בדיוק הבעיה ומה ניתן לעשות כדי לא להחמיר אותה. אחד הדברים החשובים שיש במכון שמיעה מכבי הוא התאמת מכשיר שמיעה הולם ומתקדם.

איך בוחרים מכון שמיעה?

אם אתם רוצים להגיע לבדיקה שמיעה חשובה מאוד שתבררו עד כמה המכון מנוסה. מכון שמיעה מכבי יכול להיות התשובה בשבילכם כאשר הניסיון והשם עושים את שלהם, כי ככל שהמכון פועל יותר זמן בתחום הוא מעניק טיפול מקצועי ומקיף יותר. הצוות שעובד במכון השמיעה חייב להיות אדיב ובעל יחסי אנוש מעולים, בעיקר כאשר יש צורך לבדוק ילדים שלעתים מפחדים מאוד מהבדיקה, ולכן צריך להגיע אליהם בגישה נכונה.

עד כמה מתקדמים המכשירים במכון?

הטיפול שתקבלו במכון שמיעה מכבי חייבים להיות טיפולים מקיפים שכוללים לא רק בדיקות מקצועיות אלא הסברים מפורטים על הבעיה המדויקת שיש לכם וכמובן מכשירי שמיעה מתקדמים. ענף מכשירי השמיעה קופץ ברמתו בקצב מסחרר וכיום ניתן למצוא מכשירי שמיעה מתקדמים ביותר וזעירים למדי, שאפילו אם מתאמצים קשה לראות אותם. לפני שאתם מגיעים למכון שמיעה מסוים בדוק אלו מכשירים יש באמתחתו וכך תדעו עד כמה הטיפול שתקבלו יהיה הולם לסטנדרט הנוכחי.

מתי צריך להגיע למכון שמיעה מכבי?

אם אתם עובדים בעבודה רועשת, כמו למשל בחדרי מכונות או ליד מנועים גדולים תעשיית הספנות או התעופה, ככל הנראה תצטרכו להגיע לבדיקות שמיעה מטעם העבודה. בכל מצב אחר, ברגע שיש תסמינים לבעיות שמיעה אל תהססו ותגיעו להיבדק. אם פונים אליכם ואתם לא מקשיבים אלא אם מגבירים את הקול מעבר לנורמה, אם מעירים לכם שאתם שומעים טלוויזיה בקול גבוה מידי או אם אתם מוצאים את עצמכם נמנעים משיחות במתארים מסוימים, כדאי מאוד להיבדק.

כיצד בודקים שמיעה לתינוקות?

בדיקת שמיעה לתינוקות מתבצעת גם היא במכון שמיעה מכבי והרבה אנשים תוהים איך בגלל אפשר לבדוק אותם הרי התינוק לא יכול לדבר ולהגיד מה הוא שומע. למעשה, יש כמה אפשרויות לבדיקת שמיעה כזו כאשר אחת מהן היא בדיקת התגובות שלו באופן כללי. ההנחה היא שקריאה לתינוק תספק תגובה כלשהי שלו, כאשר ברמה מדויקת ומתקדמת יותר ניתן לבדוק גם את קליטת גלי הקול באוזן והעברת השדרים למוח.

תגובות